-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The HyperX Wrist Rest provides comfortable wrist cushioning for gamers who use full-sized keyboards. It has an anti-slip natural rubber underside crafted to remain stable while your fingers fly across the keys. Built to last, the HyperX Wrist Rest features anti-fray stitching, and is constructed with a focus on quality, so it’ll provide long-lasting comfort session after session.
| Kenmerken | |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 457 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 311 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 457 x 88 x 22 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 467 mm |
| Diepte verpakking | 95 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Wrist Rest |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 43211806 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |