Headset Voyager 4310 Uc - Mono- USB-a Bluetooth Without Charge Stand
ITCurry #: 26815243 | Article #: 76U48AAFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
87,02
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Geen draden meer. Kosten besparen.
Met deze draadloze Bluetooth-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/be‰indigen, Bluetoothkoppeling, Dempen, Volume +, Volume - |
| Kleurnaam | Black |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Ja |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 122 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 292,73 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Inhoud | Beknopte handleiding; Reistas; Draadloze headset; USB Type-A-oplaadkabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 105,4 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's en smartphones via Bluetooth of USB Type-A-adapter BT700 |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Meegeleverde software | Polylens |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; AndroidT; iOS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}