Headset Reverb G2 Virtual Reality - with Reverb controllers
ITCurry #: 1170MTY5 | Article #: 1N0T5AA#UUG-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De superstrakke VR-headset. Realistische beelden. Geluid dat je raakt. Sublieme tracking en prestaties. Deze revolutionaire headset is ontwikkeld in samenwerking met Valve en Microsoft en biedt een ervaring die zeer realistisch aanvoelt.[1] Ergonomisch ontworpen voor comfort. Optimale compatibiliteit. Maak kennis met de nieuwe standaard in VR.
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Muziekspeler | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 186 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Gewicht | 550 g |
| Leveranciersinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd (min) | 13 jaar |
| Overige specificaties | |
| Soort | Dedicated head mounted display |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |