-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The HP HDMI to VGA Adapter maximizes the display functionality of your HP UltrabookTM or Notebook PC by converting the HDMI output signal to an analog VGA input for easy connecting to an external VGA display for dual-display productivity.
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Thuis |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899778579 |
| Safety regulation & standards | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 24 g |
| Breedte | 13 mm |
| Diepte | 25,5 mm |
| Hoogte | 173 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 216 mm |
| Diepte verpakking | 34,5 mm |
| Hoogte verpakking | 111 mm |
| Technische details | |
| Inhoud | HP HDMI-naar-VGA-adapter; Beknopte handleiding; Productinformatie; Garantiekaart |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Compatibele producten | Geschikt voor de meeste HP consumentennotebooks en -tablets |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |