Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
75,98
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Kenmerken | |
| HP-segment | Enterprise, Bedrijf |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 20,3 mm |
| Breedte | 57,1 mm |
| Diepte | 31,8 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 138 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 26121704 |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 141 kg |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 140,2 kg (309 lbs) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,99 kg (8.8 lbs) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1201,4 x 1000,8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}