-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gestroomlijnde betaalscanner voor een meer opgeruimde balieafhandeling
Deze geïntegreerde barcodelezer stroomlijnt uw kassabereik, terwijl hij opties biedt voor plaatsing, acceptatie van verschillende barcodes en coupons en uitgebreide eigenschappen voor een gemakkelijker, meer toegankelijke betaalervaring.
| Prestatie | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China, Thailand, Taiwan |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 30,4 mm |
| Diepte | 45,8 mm |
| Hoogte | 9,8 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10 Pro 64bit, Windows 10 IoT Enterprise 2016 LTSB 64bit (RS1), Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC 64bit (RS5), Red Hat/CentOS 5.6.8 and above (64 bit), Suse Linux Enterprise 11/12 SP3 and above (64 bit), Ubuntu 12.04/14.04 LTS and above (64 bit), Android 8.0 and above. |
| Ondersteunt Windows | Windows 8, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 x64, Windows 11 |
| Ondersteunt Linux | SUSE Linux Enterprise Desktop 11, SUSE Linux Enterprise Desktop 12, Ubuntu 12.04, Ubuntu 14.04 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |