-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Frame easily readable price, product, and order information for customers on the HP Engage 2 x 20 Pole Display. It has three adjustable height positions, cleanable[1] edge-to-edge glass, and support for alphanumeric and compound characters.
| Beeldscherm | |
| Tekstregels | 2 regels |
| Cijfers weergeven | 20 cijfers |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| HP-segment | Bedrijf |
| Opslagmedia | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 530 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |