EliteBook 8 G1i AI - 14in - Core Ultra 5 266V - 16GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: 1170SEZ6 | Article #: D7GS4ET#ABH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met Next Gen AI werk je efficiënter dan ooit tevoren
Ervaar een hoge productiviteit en efficiëntie met de HP EliteBook 8 G1i 14-inch Next Gen AI-pc. Ideaal voor complexe projecten: simultaan werken aan meerdere taken en moeiteloos samenwerken. Laat AI het zware werk doen en focus op wat echt belangrijk is zoals het delegeren van taken en het verkrijgen van waardevolle data-inzichten.[3]
| Design | |
| Kleurnaam | Glacier silver |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Premium |
| Intel© vProT Platform Eligibility | Nee |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 100 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugenlayout | Not available |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Prestatie | |
| Temperatuursensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Invoerapparaat model | HP Premium Keyboard |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 821844301296 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijcapaciteit | 62 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 65 W |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | GS mark, CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Halogeenarm; Bulkverpakking beschikbaar; 50% PCR-materiaal; 80% gerecycled metaal; Elke papieren verpakking van HP is afkomstig uit gerecyclede of gecertificeerde duurzame bronnen; CO2-voetafdruk van het product |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 315,6 mm |
| Diepte | 222 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,17 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,55 cm |
| Gewicht | 1,46 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Fabrieksgarantie | Opties voor 1 jaar garantie en 90 dagen beperkte softwaregarantie zijn afhankelijk van het land. De wereldwijde HP garantie voor de batterij is afgestemd op de garantieperiode van het HP hardwareproduct. Raadpleeg http://www.hp.com/support/batterywarranty/ voor aanvullende informatie over batterijen. Tevens zijn service op locatie en uitgebreide dekking leverbaar. HP Care Pack Services zijn optionele uitbreidingen van de servicecontracten na de standaardgarantie. Gebruik de HP Care Pack Services Opzoektool op http://www.hp.com/go/cpc om het juiste serviceniveau voor je HP product te bepalen. |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |