-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Add a 2.5” SSD or HDD to your HP Desktop Mini G4 with easy to install and remove HP G4 Mini 2.5-inch SATA Drive Bay Kit.
| Kenmerken | |
| Compatibel chassistype | Mini PC |
| Soort | HDD-montagekit |
| Kleur van het product | Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Compatibele producten | HP ProDesk 400/405 G6 Desktop Mini, HP ProDesk 600 G6 Desktop Mini, HP EliteDesk 800/805 G6 Desktop Mini |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 84,5 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 89,5 g |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 43201608 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |