-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Verwerk complexe bestanden, ondersteun PDF- en PostScript-bestanden en maak emulaties van PANTONE®-kleuren die zo dicht mogelijk bij de oorspronkelijke kleuren liggen. Druk gemakkelijker af met het HP Designjet PostScript-accessoire.
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 222 x 150 x 23 mm |
| Gewicht verpakking | 265 g |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 222 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Duitsland, Nederland |
| Gewicht | 10 g |
| HP-segment | Bedrijf |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 44103116 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |