Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
39,03
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Zeer praktisch en functioneel
Werk nog beter met een convertible laptop-/tabletstandaard die meerdere apparaten en formaten ondersteunt en in 3 verschillende standen kan worden gezet. Werk, game of creëer staand of comfortabel zittend met een robuuste standaard, waar je ook bent.
| Design | |
| Type product | Laptop- en tabletstandaard |
| Kleur van het product | Zwart, Bruin |
| Materiaal | Polyurethaan (PU), Glasvezel |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 40,9 cm (16.1") |
| HP-segment | Bedrijf |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 283 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 326 mm |
| Diepte verpakking | 28 mm |
| Hoogte verpakking | 286 mm |
| Gewicht verpakking | 1,32 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 566,9 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 72 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Compatibiliteit | Geschikt voor de meeste laptops tot 16 inch |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}