Non-booted Net Base For Ethernet Communications And Recharging Ct32
ITCurry #: M8818628 | Article #: CT32-NB-UVN-0-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Wax/Resin Ribbon, 220mmx450m (8.66inx1476ft), 3200; High Performance, 25mm (1in) core, 6/box
The 3200 wax/resin ribbon is a special ink formulation that provides outstanding print quality combined with chemical and solvent resistance.By providing smear and scratch resistance on Zebra coated paper and matte synthetic label stocks, this ribbon results in excellent staying power and durability in harsh environments.Ideal for applications where labels are exposed to solvents or chemicals, subject to abrasion or friction, outdoors, applied to chemical drums, or exposed to water, steam, alkali or acid solutions.UL/cUL Certified.Wax/Resin ribbons provide good abrasion and chemical resistance. Ideal for use with top-coated paper and matte synthetic materials, and in applications with moverate to hard exposure to chemicals or abrasion.
| Kenmerken | |
| Lint-lente | 450 m |
| Lint-wijdte | 22 cm |
| Aantal per doos | 6 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Wax |
| Core diameter | 2,5 cm |
| Rollen per pak | 6 |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Certificering | UL/cUL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |