-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
LNX3 mobile label and receipt printer brings the power and reliability of Honeywell printers into a durable, lightweight, direct thermal printer meeting or exceeding industry printer specifications.
The large 2.4 inch color screen display streamlines configuration and operation at the touch of a button and is backed up by a fast energy-saving processor and powerful printheads and high-performance motors.
With leading print speeds up to 5ips, the LNX3 printer supports large-volume label and receipt printing requirements in longer intervals helping boost productivity. A removable high-capacity battery and precise power management system provides uninterrupted printing across long operating and standby times.
Effortlessly connect with MFi, NFC pairing, and both Bluetooth® and Wi-Fi options. Print from almost any device with Windows®, iOS, and Android™ compatibility.
Drive productivity and improve inventory management with the LNX3 Mobile Printer.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Printsnelheid (metrisch) | 127 mm/sec |
| Maximale print breedte | 8 cm |
| Papier | |
| Maximum roll diameter | 4,3 cm |
| Mediadikte | 0.06 - 0.18 mm |
| Maximum media lengte | 101,6 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Optionele connectiviteit | Near Field Communication (NFC) |
| Prestatie | |
| Paginabeschrijving talen | CPCL-native, ESC P, ESC/POS, ZPL, ZPL II |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 256 MB |
| Frequentie van processor | 792 MHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 6,1 cm (2.4") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -15 - 55 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Gewicht | 510 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |