Handfree Barcode Scanner Hf680 - 2d Imager - White - With 1.5m USB Host Cable Eu
ITCurry #: M8816196 | Article #: HF680-R0-1USB-EU-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Honeywell’s Orbit HF680 point-of-sale hands free/presentation scanner is the perfect blend of affordability, performance and style. With the Orbit HF680, retailers no longer have to compromise their budgets to get performance and a modern design. Get it all with Honeywell’s Orbit HF680. Customers will zip through the checkout line with the Orbit HF680’s lightning fast scanning of both 1D and 2D barcodes.
And the Orbit HF680 minimizes checkout delays by quickly scanning traditionally difficult to read digital barcodes and even damaged barcodes. The Orbit HF680 scanning is not only fast, it’s also unobtrusive.
The low profile, recessed LED lights in the scan window light up barcodes without irritating your customers. And when the scanner is not in use, its lighting will automatically turn off.
| Scannen | |
| Soort | Vaste streepjescodelezer |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Code 39 (ASCII), Code 128, EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | QR Code, Datamatrix, PDF417, Aztec Code |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 100000 Lux |
| Tilt lees-hoek | 0 - 70ø |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Standaard interfaces | RS-232, USB |
| Prestatie | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type stroombron | RS-232, USB |
| Stroomverbruik (typisch) | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,85 W |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoogte | 139 mm |
| Gewicht | 278 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |