Barcode Scanner EclIPSe 5145 Rs232 Kit - Includes Light Grey Scanner Ms5145-41 And Eu Power Supply And 2.1m Rs232 9-pin Ruby Cable
ITCurry #: M8812457 | Article #: MK5145-71C41-EU-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The MS5145 Eclipse is a single-line, hand-held laser scanner. Honeywell’s patented CodeGate® technology allows the user to easily target the desired bar code and complete data transmission with a simple press of a button, making Eclipse a perfect selection for menu scanning, point-of-sale, document processing and inventory control.
| Scannen | |
| Werkafstand | 150 cm |
| Golflengte | 650 nm |
| Scansnelheid | 72 sec/pagina |
| Bereik kantelhoek | 0 - 50ø |
| Poorten & interfaces | |
| Standaard interfaces | RS-232 |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 100 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 63 x 169 x 51 mm |
| Lichtbron | 4842 Lux |