-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Smart managed switches are developed by Hikvision, featuring in easy management and maintenance. You can easily deploy, monitor and expand your surveillance system anytime and anywhere with our software platforms. You can view the network topology, monitor the health of the network and receive device alarms in real time, which greatly reduces the cost of network operation and maintenance.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 6 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit | 6 |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| 10G support | Nee |
| Datastroombeheer | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Optische vezel | |
| Transmissie afstand (max) | 0,3 km |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 1,2 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 0,8928 Mpps |
| MAC-adrestabel | 2000 entries |
| Store-and-forward | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP40 |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | DC/PoE |
| DC voltage input | 48 V |
| Stroom | 1.35 A |
| Vermogensverbruik (max) | 65 W |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Overspanningsbeveiliging in voltage | 6 kV |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 4 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 60 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 68,5 mm |
| Hoogte | 25,6 mm |
| Gewicht | 245 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 645 g |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, WEEE |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |