-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- Composite fibre material with good tenacity and high reliability;
- Water chute design for preventing rainwater from flowing to camera housing;
- Prevent direct sunlight and improve image quality;
- Rain protection and six -level windproof;
- Weaken the possibility of freezing;
| Kenmerken | |
| Soort | Cover |
| Ondersteuning voor plaatsing | Buiten |
| Compatibiliteit | DS-2CD45XXF(WD)-I(Z)(H)(S) |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 264,7 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Hoogte | 189,6 mm |
| Gewicht | 199 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |