Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1115,17
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Prestatie | |
| Videoingangkanalen | 32 kanalen |
| Alarmingangkanalen | 16 |
| Alarmuitgangkanalen | 9 |
| Aantal gelijktijdig afgespeelde kanalen | 32 kanalen |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunende oplossingen | 4K (3840 ž 2160)/30 Hz, 2K (2560 ž 1440)/60 Hz, 1920 ž 1080/60 Hz, 1280 ž 720/60 Hz 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Mensen tellen | Ja |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Ondersteund audioformaat | G.711 A-law, G.711 æ-law, G.722, MP2L2, G.726 |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ondersteunde talen | Multi |
| Ingang bandbreedte | 384 Mbit/s |
| Uitvoer bandbreedte | 256 Mbit/s |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Nee |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 0 GB |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Maximale opslagcapaciteit | 20 TB |
| HDD interface | SATA, SATA II, SATA III |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 17 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 16 |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub) uitgang ports | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Audio RCA-ingangen | 1 |
| Audio RCA-uitgangen | 1 |
| Aantal eSATA-poorten | 1 |
| RS-485 ports | 2 |
| RS-232 | Ja |
| eSATA | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnPT, HTTP, HTTPS, ONVIF(Version 2.2), OTAP |
| Kenmerken | |
| Rack-montage | Ja |
| Rackcapaciteit | 1.5U |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, CB, REACH, WEEE, UKCA, RCM,IC,LOA,KC |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 360 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 50 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 200 W |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde browser | IE11, Chrome V57, Firefox V52, Safari V12, Edge V89, or above version |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 391 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Gewicht | 5 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}