Kh6 Series Ip-based Indoor Station Ds-kh6350-wte1/europe Bv
ITCurry #: T4498632 | Article #: 305303876-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Video intercoms have come a long way from simply answering calls and swiping cards. Today, we are embracing more intelligent video intercom solutions with features like mobile controls, friendly touchscreens, visualized interfaces, and more.
Hikvision's IP Series Video Intercom delivers a new level of convenience for apartments, suburban villas, or offices, and more, with advanced image quality and practical functions.
| Technische details | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Kleur | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Echo annulatie | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 17,8 cm (7") |
| Display technologie | TFT |
| Resolutie | 1024 x 600 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Touch screen type | Capacitief |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ruisonderdrukkingseffect | Ja |
| Stemcodecs | G.711a, G.711u |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Opslagmedia | |
| Geheugenkaartslot | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 128 GB |
| Binnenunit | |
| Flash memory | 32 MB |
| Intern geheugen | 128 MB |
| RS-485 ports | 1 |
| Alarmingangkanalen | 8 |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Embedded Linux |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Hoogte | 113,5 mm |
| Gewicht | 355 g |
| Verpakking | |
| Binnenunit inbegrepen | Ja |
| Buitenunit inbegrepen | Nee |
| Gewicht verpakking | 683 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |