-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Perfectly integrating Hikvision's extensive video security expertise with smart audio capabilities, Hikvision network speakers offer advanced audio & video linkage solutions for during-the-event intervention. Their advanced network connectivity enables seamless integration with Hikvision’s comprehensive security systems, ideal for communicating live or pre-recorded voice messages and driving proactive security measures.
Hikvision network speakers feature diverse broadcasting modes, offering versatility for various contexts. From live and scheduled broadcasts to alarm linkage and emergency mustering-linked broadcasts, these speakers seamlessly serve your needs. Whether used for background music, security protection, or paging and notifications, Hikvision network speakers are designed for effectively conveying crucial messages.
| Audio | |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Frequentiebereik | 300 - 15000 Hz |
| Impedantie | 8 Ohm |
| Gevoeligheid | 93 dB |
| Signaal/ruis-verhouding | 82 dB |
| Geluidsdruk niveau (max) | 100 dB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Plug and play | Ja |
| Versterker | |
| Versterker | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bluetooth | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 77,5 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Diameter | 17,9 cm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 243 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |