Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
157,77
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Security requirements and application settings vary. That's why Hikvision designs and tailors network cameras to meet various needs, from general video monitoring to video content analytics with deep learning algorithms and beyond.
By rendering high-quality images across a range of lighting conditions, minimizing storage and bandwidth requirements and providing data-powered situational awareness, Hikvision network cameras can help users make smart decisions. Our network cameras are the ideal choice for hundreds of application scenarios.
Pro Series (All)
Get the smart features and imaging performance you need at a great value
| Prestatie | |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | Ja |
| Alarm ingang/uitgang | Ja |
| Aantal talen | 33 |
| Ondersteunde talen | Multi |
| Dynamisch bereik | 120 dB |
| Certificering | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, LOA: IEC/EN 60950-1 CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 IP67: IEC 60529-2013,IK10: IEC 62262:2002 |
| Design | |
| Vormfactor | Dome |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Vandaalbestendig, Waterbestendig |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| IK code | IK10 |
| Camera | |
| Minimale belichting | 0 Lux |
| Draaihoek | 355ø |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 104ø |
| Kijkhoek lens, verticaal | 57ø |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 112ø |
| Bereik kantelhoek | 0 - 75ø |
| Pan bereik | 0 - 355ø |
| Camera sluitertijd | 1/3 - 1/100000 s |
| Aantal privacy-maskerende gebieden | 8 |
| Beeldsensor | |
| Aantal sensoren | 1 |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Progressive scan | Ja |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Lenssysteem | |
| Aantal lenzen | 1 |
| Detectieafstand | 63 m |
| Observatieafstand | 25 m |
| Herkenningsafstand | 12 m |
| Maximum aperture number | 1,6 |
| Identificatieafstand | 6 m |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Nachtkijker | |
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| LED-type | IR/Wit |
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| Video | |
| Maximum resolutie | 2688 x 1520 Pixels |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Videocompressieformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 360, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2688 x 1520 |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Videostreaming | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 3D-ruisonderdrukking |
| Type sterkteregeling | Auto |
| Bitratecontrole | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Bitrate | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Achtergrondverlichting compensatie | Ja |
| Highlight Compensation (HLC) (compensatie voor sterke belichting) | Ja |
| Interessegebied-codering (ROI) | Ja |
| Audio | |
| Audio invoer kanalen | 1.0 kanalen |
| Audio-uitgangskanalen | 1.0 kanalen |
| Audio-codecs | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Signaal/ruis-verhouding | 52 dB |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bereik bitsnelheid | 32 - 320 Kbit/s |
| Sample rates | 8 - 48 kHz |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Aantal gebruikers | 32 gebruiker(s) |
| Niveau gebruikerstoegang | Beheerder, Operator, Gebruiker |
| Live view | Ja |
| Aantal gelijktijdige liveview-kanalen | 6 kanalen |
| Opslagmedia | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Beveiliging | |
| Alarmingangkanalen | 1 |
| Alarmuitgangkanalen | 1 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Actieve ombevoegde demontage alarm | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | TLS |
| HTTPS-encryptie | Ja |
| Hartslag | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Wachtwoord opnieuw instellen via e-mail | Ja |
| Pixelteller | Ja |
| Auditlog | Ja |
| Samenvattingsverificatie | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Webbrowser | Ja |
| Reset button | Ja |
| Gedragsanalyse | Detectie van lijnoverschrijding |
| Energie | |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Vermogensverbruik (max) | 7,2 W |
| Stroomverbruik (voeding via Ethernet (PoE)) | 8,5 W |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Stroomuitvoer (ampŠre) | 0,6 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 97,6 mm |
| Diameter | 12,2 cm |
| Gewicht | 600 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 141 mm |
| Gewicht verpakking | 830 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal cameras | 1 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}