-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The DS-K2600T series access controller contains network and RS-485 interface, which supports TCP/IP and RS-485 communication protocols. The communication data is encrypted to improve the security of the system. The controller also supports offline operation and is designed with tamper-proof switch.
| Technische details | |
| Kastontwerp | Behuizing |
| Maximum aantal deuren | 1 deur(en) |
| Exit knop ondersteund | Ja |
| Prestatie | |
| Interne opslagcapaciteit | 0,032 GB |
| Certificering | CE, FCC, CB |
| Poorten & interfaces | |
| RS-485 ports | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 65 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 345 mm |
| Diepte | 373 mm |
| Hoogte | 98 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |