Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1243,97
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 152 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 344 mm |
| Gewicht | 430 g |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 151,9 x 343,9 x 50 mm (5.98 x 13.5 x 1.97") |
| Gewicht (imperiaal) | 0,426 kg (0.939 lbs) |
| Diepte (imperiaal) | 34,4 cm (13.5") |
| Hoogte | 5 cm (1.97") |
| Breedte | 15,2 cm (5.98") |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}