SSD MSA 7.68TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty
ITCurry #: 1171AFM3 | Article #: S0F31AFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
10606,52
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Kenmerken | |
| HDD capaciteit | 7,68 TB |
| HDD omvang | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220,5 mm |
| Hoogte | 147,6 mm |
| Diepte | 327,1 mm |
| Gewicht | 1,11 kg |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 220,5 x 327,2 x 147,6 mm (8.68 x 12.9 x 5.81") |
| Gewicht (imperiaal) | 1,11 kg (2.44 lbs) |
| Diepte (imperiaal) | 32,7 cm (12.9") |
| Hoogte | 14,8 cm (5.81") |
| Breedte | 22,1 cm (8.68") |
| Compatibele producten | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}