SSD 960GB SAS 12G Read Intensive SFF SC Value SAS Multi Vendor
ITCurry #: 1171YM80 | Article #: P36997-B21-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
HPE 960 GB, SAS, read intensive, digitally signed FW, solid state, small form factor Multi Vendor value SAS drive in a Smart Carrier with 3-year warranty
| Kenmerken | |
| SSD capaciteit | 960 GB |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 219,2 mm |
| Diepte | 228,6 mm |
| Hoogte | 146,1 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |