-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Weight
0.73 kg
Minimum dimensions (W x D x H)
26.16 x 20.65 x 4.45 cm
What's in the box
(1) HP 5400R 2-port 40GbE QSFP+ with MACsec v3 zl2 Module
| Poorten & interfaces | |
| Aantal ge‹nstalleerde QSFP+ modules | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 261,6 mm |
| Diepte | 206,5 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 730 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,73 kg (1.61 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |