Tm-c3500 - Color Label Printer - Inkjet - 104mm - USB / Ethernet
ITCurry #: 1925F414 | Article #: C31CD54012CD-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Print uw eigen etiketten
Met de C3500 kunt u eenvoudig uw eigen kleurenetiketten maken en afdrukken. Of u nu verpakkingsetiketten met kleurrijke logo's en afbeeldingen wilt afdrukken of tickets en ID-kaarten met belangrijke streepjescodes en productinformatie: met deze printer hebt u er maar één apparaat voor nodig. Deze printer helpt u ook te voldoen aan de internationale richtlijnen voor chemische etikettering van GHS, omdat etiketten on-demand kunnen worden afgedrukt zonder gebruik te maken van voorgedrukte sjablonen.
Duurzame inkten
Dankzij de individuele pigmentinktcartridges kunt u sneldrogende, zeer gedetailleerde, waterbestendige etiketten maken die niet vlekken en niet vervagen. Uw etiketten zullen er niet alleen geweldig uitzien, maar met zijn duurzame eigenschappen is de pigmentinkt ook perfect voor een breed scala aan omgevingen.
Gebruiksvriendelijk
U kunt eenvoudig afdrukken op uiteenlopende materialen, inclusief papier met een matte of glanzende coating en filmische etiketten. Dit betekent dat u precies het type etiketten kunt maken dat u nodig hebt. Op het LCD-scherm worden de inktniveaus en de printerstatus weergegeven en dankzij de bediening aan de voorzijde en de gebruiksvriendelijke software hebt u geen gespecialiseerde training nodig om de printer te kunnen bedienen.
Bespaart u geld
Dankzij individuele pigmentinktcartridges is deze labelprinter ideaal voor het verlagen van uw afdrukkosten per etiket, aangezien u alleen de verbruikte kleur hoeft te vervangen.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleur | Ja |
| Maximale resolutie | 720 x 360 DPI |
| Printsnelheid (metrisch) | 103 mm/sec |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Maximale print breedte | 10,4 cm |
| Papier | |
| Autocutter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Ethernet LAN | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 88000 uur |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurenscherm | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Energie | |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 310 mm |
| Diepte | 283 mm |
| Hoogte | 261 mm |
| Gewicht | 12 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Diepte verpakking | 440 mm |
| Hoogte verpakking | 425 mm |
| Gewicht verpakking | 15 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 24 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 185 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 185 cm |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |