Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
11,02
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bespaar geld met afzonderlijke inktpatronen
Epson’s afzonderlijke inktpatronen bieden meer besparingen omdat u alleen de verbruikte kleur hoeft te vervangen.
Epson-inkten zijn geoptimaliseerd voor Epson-printers
Epson-inkten en -papier zijn speciaal ontwikkeld om samen te werken met Epson-printers en keer op keer de beste resultaten te leveren.
| Kenmerken | |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Compatibiliteit | Stylus D120, D92, DX4050, DX4400, DX4450, DX5000, DX5050, DX6000, DX6050, DX7000, DX7400, DX7450, DX8400, DX8450, DX9400, S20, S21, SX100, SX105, SX110, SX115, SX200, SX205, SX210, SX215, SX218, SX400, SX405, SX410, SX415, SX510, SX515, SX600, SX610; Stylus Office B40, BX300, BX310, BX600, BX610 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 7,4 ml |
| Soort | Origineel |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 102 mm |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 44 g |
| Type verpakking | Blister |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 15 cm |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946626369 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}