-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Affordable, high-quality six-colour ink set for producing realistic, glossy photos
Enjoy printing lots of high-quality photos with sharp detail, deep blacks and rich, vibrant colours.
High-quality photo printing
This six-colour, dye-based ink set can produce professional-looking, glossy photos at your convenience. The 70ml ink bottles provide an abundant supply of ink so you can print lots of photos without worrying about costs or running out of ink.
Unleash your creativity
Feel free to print your photos without worrying about the cost with this ink series . From the first set of inks included with your EcoTank printer, you'll have enough ink to print up to 1,900 (10x15cm) photos{s1.
The genuine article
Enjoy hassle-free and reliable printing with Epson's genuine inks. We invest in extensive research, high-tech manufacturing facilities and put our products through rigorous tests, to deliver the best quality product to you.
| Kenmerken | |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Lichtmagenta |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | Epson L800 |
| Land van herkomst | Indonesi‰ |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 62 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 1260 stuk(s) |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 55 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 600 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 750 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 1680 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 55 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |