-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gloss-finished paper labels with permanent adhesive
Premium gloss coated inkjet labels for high-quality photo-level printing. The smooth, bright white surface with a gloss finish ensures fast drying, scratch, water and heat resistance. The universal permanent acrylic adhesive enables trouble free performance and good adhesion on variety of surfaces, also on low temperatures.
Product use
• Product labels
• Manufacturing
• Promotional labels
• Healthcare and Pharmacy
• Shelf edge labels in retail
• Shipping labels
| Kenmerken | |
| Label type | Zelfklevend printerlabel |
| Soort | Gestanste etiket |
| Formaat | Rol |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Type finish | Glans |
| Bedoeld voor | Ontvangstbewijs |
| Vorm | Rechthoek |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Compatibele producten | ColorWorks C3500 Series |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 10,2 cm |
| Labelhoogte | 15,2 cm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 210 stuk(s) |
| Rollen per pak | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 96 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 96 cm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |