-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Projector screen
When you’ve invested in a projector, it makes sense to choose a screen that will deliver the vibrant and detailed display offered by your projector. Quick to assemble and adjust, you can set up the screen quickly providing a stress-free experience. Giving you far more flexibility than a fixed TV screen, they're also easy to take apart and stow away.
No more big black boxes
There's no need to let a big, black TV screen permanently dominate your space. By using a non-fixed screen and projector, you'll have the flexibility to view content on a big screen when you need it and hide it away when it's not in use.
Make the most of your projector
Don’t settle for projecting on to a bare wall – with our screens you can enjoy the exceptional detail, vibrant colours, defined shadows and deep blacks that your projector provides.
Fuss-free assembly
Forget complicated instructions and lengthy installations, our screens are quick and easy to assemble. Just like our projectors, Epson screens are designed to get you up and running with minimal fuss. What's more, they're also easy to stow away.
Flexible positioning
Our versatile screens can be used in almost any room and can be easily adjusted so that you can get the best out of your projector.
| Prestatie | |
| Formaat | Groothoek |
| Diagonaal | 127 cm (50") |
| Land van herkomst | China |
| Design | |
| Montagewijze | Muur |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 925 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 3,84 g |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 64 stuk(s) |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,15 m |
| Producten per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 96 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 2,15 m |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |