Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
35,51
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Cleaning Kit can be used to clean dust off the paper path, or scanning glass, to prevent vertical lines on the scanned image. It's also suitable for general scanner cleaning.
| Kenmerken | |
| Type product | Set voor apparatuurreiniging |
| Land van herkomst | Japan |
| Compatibiliteit | - FastFoto FF-680W - WorkForce ES-500WR - Epson DS-575W - Epson DS-780N - Epson WorkForce DS-770 - Epson DS-410 - WorkForce ES-500W - WorkForce ES-400 - Epson DS-530 - Epson WorkForce DS-770 - Epson WorkForce DS-860 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Hoogte verpakking | 52 mm |
| Gewicht verpakking | 0,162 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}