Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
160,57
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Elegante en draagbare draadloze Bluetooth®-speakerphone met uitzonderlijke audioprestaties. Neem direct deel aan vergaderingen en ervaar kristalheldere audio aan beide kanten van het gesprek. Drie beamforming microfoons isoleren stemmen tegen galm en omgevingsgeluid voor een rijke en dynamische audio-ervaring. Eenvoudig in te stellen en te gebruiken met meerdere aansluitopties (Bluetooth® of usb-c-kabel) om overal plug-and-play te vergaderen. Lange accuduur met tot 18 uur spreektijd. Ondersteunt zowel bij persoonlijk gebruik als bij gebruik in kleine tot middelgrote vergaderruimtes tot maximaal 8 personen.
| Kenmerken | |
| Soort apparaat | Universeel |
| Auto | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Draagbaar | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Maximale afstand | 25 m |
| Snoerlengte | 0,76 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Audio-bundelvorming | Ja |
| Frequentieband | 2.402 - 2.48 GHz |
| Geoptimaliseerd voor | UC |
| Certificering | Google Voice, Google Meet, Barco |
| Luidsprekers | |
| Gevoeligheid | -89 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Frequentiebereik | 100 - 20000 Hz |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 7500 Hz |
| Aantal microfoons | 3 |
| Microfoon mute | Ja |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | USB/Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1110 mAh |
| Oplaadspanning | 5 V |
| Stroom | 1,3 A |
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,3 uur |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 øC |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Gewicht | 314 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 310 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 350 mm |
| Gewicht verpakking | 437 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Conformiteitsblad | Ja |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C vrouwtje - USB Type-A mannetje |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182900 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 374 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 350 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}