Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
37,89
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Elo’s RB10 Protective Rubber Boot provides an extra layer of protection for your M50 mobile computer. Exclusively made for the M50, the RB10 offers a sleek and ergonomic design that offers a snug fit and easy access to ports and buttons.
| Kenmerken | |
| Type product | Holster |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Merkcompatibiliteit | Elo Touch Solutions |
| Compatibiliteit | M50 Mobile Computer |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90,5 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoogte | 27,5 mm |
| Gewicht | 56,2 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 122 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 102 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 øC |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}