Power-over-ethernet Poe Adapter For Android I-series 4 And 5
ITCurry #: M0135107 | Article #: E669163Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
81,52
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Power-over-Ethernet (POE) module offers a convenient and cost effective way to deliver power to the Android I-Series. The module allows you to put a DC voltage onto specific pairs of the Ethernet cable so that devices connected to the network can use it as a power source. So instead of requiring a power drop which can be expensive, you can run a low voltage network to simplify installation of solutions for shelf signage and AV applications like conference room schedulers or AV control displays.
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af |
| Ondersteundende kabel types | Cat5 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Oververhitting |
| Energie | |
| Efficientie | 85 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), CE, VCCI, RCM |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 18,8 mm |
| Gewicht | 119 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 232 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}