Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
505,39
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Complete with a built-in customer-facing touchscreen display, integrated connectivity hub and concealed cable routing, the Z30 delivers a beautifully robust point-of-sale stand.
From payment devices and scanners to a cash drawer and printer, there is room for everything you need at point of sale.
Keep your counter clean with the integrated cable routing system
| Kenmerken | |
| Type product | POS-bevestiging |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurenscherm | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Energie | |
| Netvoeding | 6,5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 245,8 mm |
| Diepte | 227,8 mm |
| Hoogte | 176,9 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 310 mm |
| Diepte verpakking | 310 mm |
| Hoogte verpakking | 310 mm |
| Gewicht verpakking | 4,9 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}