Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
302,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Kenmerken | |
| Geschikt voor | Batterij voor draagbare mobiele computers |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Merkcompatibiliteit | Elo Touch Solutions |
| Compatibele producten | Elo M51 Batteries |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | UL, FCC (US) - Class B cUL, IC (Canada) CB (International safety) CE (Europe) - Class B |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Gewicht | 365,72 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 202 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 267 mm |
| Gewicht verpakking | 1,04 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}