Desktop USB-C Monitor - Flexscan EV2720S - 27in - 2560x1440 (QHD) - Black - IPS 5m Speakers
ITCurry #: 28012885 | Article #: EV2720S-BK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De FlexScan EV2720S wordt gekenmerkt als een universele monitor met een uitstekende beeldkwaliteit die indruk maakt door zijn energiezuinigheid, ergonomie en betrouwbaarheid. Met een diagonaal van 27 inch en 2560 x 1440 pixels creëert hij veel ruimte om efficiënt te werken. Het IPS panel met een detailresolutie van 109 ppi en een contrast van 1500:1 garandeert optimale leesbaarheid, terwijl de matte antireflectielaag en flikkervrije helderheidsregeling met Auto EcoView zorgen voor verblindingsvrij kijken. De monitor ontvangt beeld-, audio- en USB-gegevens via de USB-C-interface en biedt 70 W laadvermogen voor een snelle en handige notebookverbinding. Extra aansluitmogelijkheden zijn beschikbaar dankzij DisplayPort- en HDMI-ingangen en vier USB downstream-poorten. Met de Picture-by-Picture-modus kunnen verschillende signaalbronnen tegelijkertijd worden weergegeven, ideaal voor het aansluiten van twee computers. Het vrijwel frameloze ontwerp concentreert het oog op de hoofdzaken en ondersteunt de duidelijkheid, vooral bij gebruik van meerdere monitoren. Dankzij een flexibele voet kan de monitor worden gedraaid, gezwenkt en gekanteld voor een comfortabele zithouding. Bedieningselementen, helderheidssensor en luidsprekers zijn geïntegreerd in het slanke voorpaneel. Dankzij de EcoView-functies maakt de monitor indruk met zijn lage stroomverbruik. Kortom, de EV2720S is perfect voor moderne werkplekken op kantoor of thuiskantoor.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| HD type | Quad HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/mý |
| Responstijd | 5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440 |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Frequentiebereik horizontaal | 31 - 89 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 59 - 61 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 68,5 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Kantoor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 70 W |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 16,9 cm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 344ø |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 14 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Vermogensverbruik (max) | 149 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 230 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 376,3 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 59,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,7 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C, AC |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Overige specificaties | |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Automatische helderheidscontrole | Ja |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Bitdiepte opzoektabel (LUT) | 10 |
| Certificaten van naleving | CCC, CE, China RoHS, Federal Communications Commission (FCC), PSE, RoHS, TšV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Certificering | CE, UKCA, CB, TšV/GS, TšV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 10, TšV/Low Blue Light Content, TšV/Flicker Free, RCM, cTšVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TšV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |