Desktop Monitor - Flexscan EV2410R - 24in - 1920x1200 (WUXGA) - Black - IPS 5ms
ITCurry #: 28012884 | Article #: EV2410R-BK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De FlexScan EV2410R maakt indruk als flexibele allrounder en is ideaal voor de klassieke kantoorwerkplek. Energiebesparend, oogvriendelijk en ergonomisch, het is een onmisbare helper op elk bureau en maakt efficiënt werken mogelijk. Hij is uitgerust met een IPS-panel en heeft een horizontale en verticale kijkhoek van 178° en een resolutie van 1920 x 1200 pixels. Het matte oppervlak, de helderheid en het contrast zorgen voor een gedetailleerde en uitstekende beeldweergave. Auto EcoView past de helderheid automatisch aan het omgevingslicht aan om verblinding te voorkomen en de ogen te beschermen. Vier ingangen voor digitale en analoge signalen, een USB-hub en aansluitingen voor hoofdtelefoons en audio zorgen voor veelzijdige aansluitmogelijkheden. Door de dunne rand oogt de monitor zeer compact en is hij bijzonder geschikt voor gebruik met meerdere schermen. Naast het menu op het scherm maakt de meegeleverde Screen InStyle software eenvoudige bediening via computer of netwerk mogelijk.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 61,2 cm (24.1") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/mý |
| Responstijd | 5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Frequentiebereik horizontaal | 31 - 76 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 59 - 61 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 51,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 32,4 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 61,1 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Kantoor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-poort | Ja |
| DVI-D poorten | 1 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 344ø |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | B |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 8 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 54 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 531 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 233 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 358,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 531 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 57 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 345,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,9 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, USB Type-A naar USB Type-B, AC |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Overige specificaties | |
| Automatische helderheidscontrole | Ja |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Bitdiepte opzoektabel (LUT) | 10 |
| Certificaten van naleving | CCC, CE, China RoHS, Federal Communications Commission (FCC), PSE, RoHS, TšV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Certificering | CE, UKCA, CB, TšV/GS, TšV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 10, TšV/Low Blue Light Content, TšV/Flicker Free, RCM, cTšVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TšV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |