-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Diepe en krachtige bas
Uitgerust met een 8-inch long-throw woofer levert deze subwoofer diepe, kamervullende bassen met een frequentierespons tot 35 Hz. Een zeer efficiënte schakelende voeding en een closed-loop klasse-D versterker leveren een uitgangsvermogen van 70 W RMS voor krachtige en consistente prestaties.
Precisie digitale signaalverwerking
Met een hoogwaardige analoge front-end en digitale versterker zorgt de subwoofer voor nauwkeurige audioconversie en -versterking. De ingebouwde digitale signaalprocessor (DSP) maakt nauwkeurige low-pass filtering en fase-uitlijning mogelijk voor naadloze integratie met uw luidsprekersysteem.
Ontwerp met lage vervorming
Een 18 mm MDF-behuizing (Medium Density Fibreboard) minimaliseert resonantie en vervorming, wat resulteert in een strakke, heldere en goed gedefinieerde basrespons.
Veelzijdige connectiviteit
Signaal ingang- en uitgangpoorten zorgen voor brede compatibiliteit met desktopluidsprekers, boekenplankluidsprekers en home cinema-ontvangers.
- Methode 1:
Als uw hoofdluidsprekersysteem een speciale subwooferuitgang heeft, sluit u deze aan op de signaalingangen van de subwoofer. Sluit het hoofdluidsprekersysteem vervolgens rechtstreeks aan op de audiobron.
- Methode 2:
Als uw luidsprekersysteem geen subwooferaansluiting heeft, sluit u de ingang aan op de signaaluitgangen van de subwoofer. Sluit vervolgens de signaalingangen van de subwoofer aan op de audiobron.
Auto Standby functie
Om energie te besparen, schakelt de subwoofer automatisch over naar de stand-bymodus als deze 15 minuten niet wordt gebruikt. De modus wordt pas actief wanneer het afspelen van audio wordt hervat.
Stijlvol en ruimtebesparend ontwerp
Deze subwoofer is afgewerkt met een houtnerfvinyl en heeft een onopvallende grille, waardoor hij naadloos in elk interieur past. Het slanke, verticale ontwerp van de behuizing maakt flexibele plaatsing in krappe of onconventionele ruimtes mogelijk.
| Subwoofer | |
| Subwoofertype | Actieve subwoofer |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 70 W |
| Frequentiebereik subwoofer | 35 - 115 Hz |
| Subwoofer sensitiviteit | 85 dB |
| Diameter driver subwoofer (imperiaal) | 20,3 cm (8") |
| Input sensitiviteit | 150 mV |
| Low pass filter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Lijningang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Line inputs (RCA) | 1 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | MDF |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Fase controle | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte van de subwoofer | 39,9 cm |
| Diepte van de subwoofer | 17 cm |
| Hoogte van de subwoofer | 40 cm |
| Gewicht subwoofer | 10,4 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |