-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The SRVRTBAR provides additional vertical mounting for cable management and vertical PDU products. Each bar includes keyhole slots.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 117,3 mm |
| Diepte | 41,3 mm |
| Hoogte | 1930,4 mm |
| Gewicht | 3,18 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 221 mm |
| Diepte verpakking | 2039,6 mm |
| Hoogte verpakking | 134,6 mm |
| Gewicht verpakking | 6,85 kg |
| Technische details | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332164114 |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 706,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 2082,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 690,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 120,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |