TRIPP LITE Fan Panel 230v 3 High-performance Fans 210 Cfm C14 Inlet 3u
ITCurry #: 57903405 | Article #: SRXFAN3U-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This SRXFAN3U SmartRack® panel-mount Triple Fan Accessory (for use with SmartRacks) is ideal for increasing the ventilation of SmartRacks, enclosures and server cabinets. The unit features three four-inch 208V-240V fans mounted in a 3U panel and includes mounting hardware.
| Prestatie | |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Technische details | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332144840 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,2 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Hoogte | 132,6 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 523,2 mm |
| Hoogte verpakking | 193 mm |
| Gewicht verpakking | 2,63 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 70,3 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1009,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 540 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 389,9 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |