-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
With coated boards and hi-temperature environment compatibility, 9SX Marine is designed for Marine & Offshore environments. Easy to Install 9SX Marine can be bolted or welded to the deck/bulk head or shelf. Installation kit includes vibration absorbers that are mounted under the UPS cabinet. 9SX Marine are DNV-GL type approved UPS.
| Kenmerken | |
| Type product | Marine filter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Eaton 9SX |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 EAC DNV GL |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85079080 |