-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Eaton Easy Battery+ Distributed services for battery pack replacement, 96 V, 8 x 12 V / 9 Ah, for 9SX Tower
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Batterij capaciteit | 9 Ah |
| Aantal inbegrepen batterijen | 8 stuk(s) |
| Compatibiliteit | Eaton 9SX Tower |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 21,6 kg |
| Breedte | 285 mm |
| Hoogte | 310 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |