-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ga eenvoudig aan de slag met draadloze labelling dankzij de DYMO Labelwriter Wireless-labelprinter. Druk labels rechtstreeks af vanaf uw Mac, pc, smartphone en tablet met behulp van de ingebouwde wifi. U kunt de DYMO Labelwriter Wireless ook aan een netwerk toevoegen om het apparaat gemakkelijk met anderen te delen. Deze speciale draadloze labelprinter met directe thermische afdruktechnologie helpt onnodige labelverspilling op vellen te voorkomen door precies de juiste hoeveelheid labels af te drukken. Daarnaast maakt het apparaat dure desktopprinterinkt of -toner overbodig. Met de gratis DYMO-software kunt u snel etiketten ontwerpen en afdrukken, ongeacht het apparaat dat wordt gebruikt om verbinding te maken. Deel met iedereen de optie tot efficiënte, draadloze labelling met de DYMO Labelwriter Wireless.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Kleur | Nee |
| Maximale resolutie | 600 x 300 DPI |
| Printsnelheid | 71 lpm |
| Papier | |
| Maximale label breedte | 6,2 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPS |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Beeldscherm | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.1, Android 7.1.2, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 204 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Gewicht | 660 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 179 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Gewicht verpakking | 1,41 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 133,3 cm |
| Pallet brutogewicht | 182,4 kg |
| Overige specificaties | |
| LED-indicatoren | Status, WLAN |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |