-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- depth adjustable
- Stackable (fastening material included)
- Compact delivery (folded)
- Can be extended with roof/floor chassis (available separately)
- Rear with cut-outs for cabling
- Height and depth labeling
The patch holders for wall mounting are used to install 483 mm (19") components. Depending on individual space requirements, they are available in various height units. height units. The adjustable depth (from 250 mm up to 430 mm) enables the installation of larger components. A large punched-out area at the rear can be used for cable routing if the cables come directly out of the wall, for example.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Soort | Wandrek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 15 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inbegrepen zijpanelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 505 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 530 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Verpakkingsvolume | 4346 cmü |
| Gewicht verpakking | 3,64 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code UK-handelstarief | 94032080 |
| Land van herkomst | Turkije |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |