Wall Mounting Patch Bracket for 483 mm (19in) Installations
ITCurry #: M9236145 | Article #: DN-19 PB-8U-SWFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
60,60
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- depth adjustable
- Stackable (fastening material included)
- Compact delivery (folded)
- Can be extended with roof/floor chassis (available separately)
- Rear with cut-outs for cabling
- Height and depth labeling
The patch holders for wall mounting are used to install 483 mm (19") components. Depending on individual space requirements, they are available in various height units. height units. The adjustable depth (from 250 mm up to 430 mm) enables the installation of larger components. A large punched-out area at the rear can be used for cable routing if the cables come directly out of the wall, for example.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Soort | Wandrek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 15 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inbegrepen zijpanelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 505 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 530 mm |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Verpakkingsvolume | 8056 cmü |
| Gewicht verpakking | 6,2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code UK-handelstarief | 94032080 |
| Land van herkomst | Turkije |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}