USB 2.0 extension cable, type A M/F, 3m USB 2.0 conform Black
ITCurry #: M9234020 | Article #: AK-300202-030-S-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Enables reliable and fast connection of external USB devices to the PC, even over longer distances.
For extending USB cables or devices (with USB A plug). Transfer rate up to 480 Mbps (high-speed).
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Ferrietkraal | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 66,9 g |
| Logistieke gegevens | |
| Verpakkingsvolume | 385 cmü |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |