Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C13, 90› angled M/F, 1.8m, H05VV-F3G 0.75qmm black EU guideline
ITCurry #: M9234280 | Article #: AK-440102-018-S-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Approved for all European countries
This Power Cord connection cable is used for the connection of a PC or monitor to the indoor power supply system (outlet).
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 1 | CEE7/7 |
| Aansluiting 2 | IEC C13 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Soort kabel | H05VV-F3G |
| Kabeldoorsnede | 0.75 mmý |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 250 V |
| Stroom | 10 A |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 254,043 g |
| Verpakkingsvolume | 4256 cmü |
| Logistieke gegevens | |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |