-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Is stable to alcohol, oil, fat and water
- Soft and flexible material structure; protects the tied surfaces against damage, therefore, fits for sensitive materials e. g. fibre optic cables.
- Arbitrarily cuttable; also sewable
- Is stable to alcohol, oil, fat and water
Ideally usable if cable, lines, pipes, tubes etc. shall more often fixed, bundled or fastened.
| Kenmerken | |
| Lengte | 1 m |
| Materiaal | Stof/Weefsel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 øC |
| Trekkracht | 80 N |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 15 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 103,846 g |
| Verpakkingsvolume | 304,5 cmü |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code UK-handelstarief | 63079098 |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |